Ana Sayfa Tanıtım Yazıları Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi

400
0
Paylaş
Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi Sanayileşmenin artmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürün çeşitliliği artmıştır. Özellikle endüstriyel alanlar için üretilen Endüstriyel Mutfak Hizmeti modelleri her yıl farklı özellikler eklenerek üretilmektedir. Son yıllarda, ev tipi çamaşır makinelerine göre farklı ekipmanlara sahip olduklarından hemen hemen her sektörde endüstriyel çamaşır makineleri kullanılmaktadır. Endüstriyel Mutfak Servisi Yaygın olduğu belirtilen endüstriyel tip çamaşır makineleri, çoğunlukla kimyasal yağlarla çalışan fabrika çalışanlarının formalarına dökülen yağ gibi zor lekelerin giderilmesinde temizlik amacıyla kullanılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Yıkama Makinalarının Kullanım Alanları Nelerdir Endüstriyel çamaşır makineleri birçok farklı sektör tarafından kullanılmaktadır. Sanayi alanlarına ek olarak, otellerde, pansiyonlarda, yatakhanelerde, hastanelerde, bakımevlerinde ve insanların yoğunlaştığı bakımevlerinde ve insanların transferlerinin sıklıkla yapıldığı endüstriyel tip çamaşır makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Endüstriyel Servisi

Endüstriyel tip çamaşır makinelerini, insanların yüksek tirajlı olduğu ya da yüksek insan yoğunluğunun olduğu alanlarda kullanılan ev tipi makinelerden ayıran birçok özellik vardır. Başlangıçta, yıkama sırasında kullandıkları enerji ve su miktarı yerli makinelere göre daha azdır. Buna ek olarak, yıkanacak ağırlığın ağırlık oranı ve kullanılan deterjan miktarı ve çeşitliliği kullanılır.

Endüstriyel Mutfak Hizmetinin Özellikleri

Endüstriyel tip çamaşır makineleri, adından da anlaşılacağı gibi, ev tipi makinelere göre daha büyük bir kapasitede üretilmektedir. Yüksek kapasiteleri nedeniyle normal makinelerden daha fazla ağırlık yıkarlar. Ayrıca, büyük bir yıkama odası, hızlı işlem ve farklı yıkama programları vardır. Endüstriyel Servisi alırken, enerji tasarrufu ve ekonomik olması sağlanmalıdır.

Paylaş
Önceki İçerikSanayi Tipi Çamaşır Makinesi
Sonraki İçerikTeka Servisi