Ana Sayfa Tanıtım Yazıları Çiğli Anaokulu

Çiğli Anaokulu

423
0
Paylaş
Çiğli Anaokulu
Çiğli Anaokulu

Değerli anne babalar okul öncesi Çiğli Anaokulu eğitimi çocuğunuzun ahlaki değerleri öğrenme becerisi, kendini ifade etme, arkadaşları ile iyi geçinme becerisini arttırdığı gibi, Fiziksel olarak gelişimini aynı zamanda yeteneklerini artırabileceği önemli bir eğitim aşamasıdır.

Çiğli Anaokulu

Okul öncesinde kesinlikle bir Anaokulu ya da Çiğli Kreş de eğitim görerek çocuğun duyarlılığını becerisini arttırma algılama kabiliyetini de yükseltiyoruz. Çocuklarınızı bir anne şefkati bir okul ortamı gibi değil de bir ev ortamı gibi, Dizayn edilmiş Nazlı Akbalık Ana okullarında okul dönemine çocuklarınızı güler yüzlü personellerimizle hazırlıyoruz. çocuklarınızın grup etkinliği ve kalabalık ortamda yaşama kendine öz güvenini getirme kabiliyetini de yükseltiyoruz.

Çiğli Kreş

Dil gelişimi Konuşma becerisi kendini ifade etme becerisi okul öncesinde çok önemlidir, çocuğunuzun sosyalleşmesi ve olumsuz çevre faktörlerinden kendini koruması için, Çiğli kreş okul öncesi eğitimi Ana okullarında çocuklarınızın eğitimlerinin tamamlanması sizlerin değerli velilerimizin faydasına ve işine yarayacaktır.